Privatumo politika

Šiame dokumente aprašoma, kaip mes naudojame, tvarkome ir saugome jūsų asmeninius duomenis, kuriuos suteikėte mums naudodamiesi šia svetaine ir ABC Mobile OÜ paslaugomis/produktais ir kitu turiniu. Mes dirbame klientų interesams ir skaidriai tvarkome jūsų asmeninius duomenis.
Tai reiškia, kad esame įsipareigoję saugoti bet kokius jūsų pateiktus asmeninius duomenis. Dokumente taip pat nurodoma, kaip susisiekti su mumis, jei turite klausimų apie savo asmeninius duomenis. Ši privatumo politika taikoma bet kokiai informacijai, kurią renkame per savo svetainę/programas, taip pat per socialinę mediją ar mūsų partnerių svetaines.
Laikas nuo laiko mes galime pakeisti privatumo politiką. Jei jums rūpi jūsų privatumas, reguliariai apsilankykite šiame puslapyje, kad tiksliai žinotumėte savo situaciją. Jei atliksime privatumo politikos pakeitimus, kurie turės įtakos jums (pvz., jei ketiname tvarkyti jūsų asmeninius duomenis kitais tikslais, nei anksčiau buvo pranešta šioje privatumo politikoje), mes jums pranešime apie šiuos pakeitimus prieš prasidedant naujai veiklai.
Neginčytina tiesa: Naudodamiesi šia svetaine ir (arba) mūsų teikiamomis paslaugomis/produktais jūs sutinkate su šios privatumo politikos sąlygomis. Jei nesutinkate su šia privatumo politika, turėtumėte nutraukti naudojimąsi mūsų paslaugomis/produktais ir šia svetaine.
Visa jūsų pateikta informacija, pagal kurią jus galima atpažinti naudojantis šia svetaine ir mūsų paslaugomis/produktais, bus naudojama remiantis šia privatumo politika. Ši politika nustato:
1. Kokią informaciją renkame
2. Kaip naudojame informaciją
3. Kaip saugome ir prižiūrime duomenis
4. Informacijos atskleidimą
5. Slapukus
6. Jūsų teises
7. Kontaktinę informaciją

1. Kokią informaciją renkame
Mūsų renkama informacija yra būtina norint suteikti jums paslaugą/produktą ir (arba) kad galėtume optimizuoti savo paslaugas/produktus. Tokią informaciją galima rinkti, kai naudojatės šia svetaine arba kai naudojatės bet kuria iš mūsų paslaugų, įskaitant mūsų padidinto tarifo paslaugas ir (arba) produktus.
Į mūsų renkamą informaciją gali įeiti:
- Jūsų vardas
- Lytis
- Gimimo data/laikas (amžius)
- Elektroninio pašto adresas
- Telefono numeris
Kai kuriais atvejais galime rinkti ir apdoroti šią informaciją (priklausomai nuo paslaugos ir (arba) produkto tipo): jūsų įpročiai (įskaitant kenksmingas priklausomybes); pomėgiai ir fantazijos; maisto poreikiai; apranga, pramogos ir pan.; mėgstama muzika; sportas ir sporto pasiekimai; jūsų įgūdžiai ir patirtis; asmenybės bruožai ir asmeniniai įgūdžiai; išsilavinimas; santykių statusas; gyvenamoji vieta (miestas, šalis); profesinės pareigos, darbo/studijų vieta; baimės; mėgstama spalva, šalis, miestas ir kiti mėgstami ar nemėgstami dalykai; bendroji informacija apie gerovę (PASTABA: Mes renkame ir naudojame tik bendrą informaciją apie jūsų sveikatą, neįskaitant duomenų apie diagnozes, ligas, testus, psichinę būklę ir kitus anamnezės duomenis) ir kiti bendrieji duomenys.
Be to, mes taip pat automatiškai renkame informaciją iš jūsų planšetinio kompiuterio/mobiliojo įrenginio ar kito įrenginio, kurį naudojate norėdami pasiekti mūsų svetainę, paslaugas ir (arba) produktus. Tai gali būti IP adresas, duomenys, identifikuojantys jūsų mobilųjį įrenginį, konkretaus įrenginio nustatymai ir charakteristikos, jūsų naudojama naršyklė, programos gedimai, socialinio tinklo paskyra ir kita sistemos veikla, jūsų kalbos nustatymai ir informacija apie jūsų vietą. Taip pat yra situacijų, kai mes gauname informaciją apie jus iš kitų arba automatiškai renkame kitą informaciją.
Mūsų padidinto tarifo paslauga gali išsaugoti jūsų mobiliojo telefono numerį, jūsų surinktą numerį, jūsų skambučių ilgį ir dažnį. Mes taip pat kaupiame informaciją apie bet kokią veiklą socialinėse medijų platformose ar forumuose. Be to, jūs galite pateikti mums atsiliepimų arba paprašyti pagalbos naudojantis mūsų aptarnavimo paslauga, kuri apima asmens duomenų teikimą mums.
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: VISA INFORMACIJA IR (ARBA) „PATARIMAI“, „BANDYMŲ REZULTATAI“, „PROGNOZĖS“, ESANČIOS MŪSŲ SVETAINĖJE, PROGRAMOSE, PASLAUGOSE/PRODUKTUOSE YRA TEIKIAMI TIK PRAMOGINIAIS TIKSLAIS IR NETURĖTŲ BŪTI INTERPRETUOJAMI KAIP MEDICININIAI, TEISĖS ARBA FINANSŲ PATARIMAI BET KOKIA TEMA. ABC MOBILE OÜ ATSISAKO ATSAKOMYBĖS DĖL ĮVYKDYTŲ AR NEĮVYKDYTŲ VEIKSMŲ, SUSIJUSIŲ SU DALIMI AR VISU TURINIU TEIKIAMU ŠIOJE SVETAINĖJE. ATKREIPKITE DĖMESĮ, KAD ABC MOBILE OÜ NEBŪTINAI PRITARIA IR NĖRA ATSAKINGA UŽ JOKĮ TREČIŲJŲ ŠALIŲ TURINĮ, KURIS GALI BŪTI PASIEKTAS PER ŠIĄ SVETAINĘ.
2. Kaip naudojame informaciją
Mes naudojame informaciją, kad:
- Suteiktume geresnes paslaugas.
Mes teikiame paslaugas/produktus iš vietinių biurų skirtingomis kalbomis ir mes galime padėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Dalydamiesi aktualia informacija apie jus su mūsų klientų aptarnavimo personalu, mes galime jums atsakyti, kai jums mūsų reikia, įskaitant atsakymus į visus klausimus, kurie gali kilti dėl paslaugų/produktų.
- Pritaikytume teikiamą paslaugą jūsų reikmėms
Mūsų pagrindinis tikslas yra optimizuoti ir pritaikyti mūsų paslaugas/produktus pagal jūsų poreikius, kad juos būtų lengviau ir maloniau naudoti.
- Patikrintume, ar pakankamo amžiaus, kad naudotumėtes teikiama paslauga.
ABC Mobile OÜ siūlomos paslaugos/produktai nėra skirti vaikams iki 18 metų. Jaunesniems nei 18 metų vaikams bet kurias mūsų paslaugas/produktus naudoti leidžiama tik gavus patvirtintą tėvų ar globėjų sutikimą. Sužinoję, kad apdorojama informacija yra susijusi su jaunesniu nei 18 metų vaiku be galiojančio tėvų ar globėjų sutikimo, pasiliekame teisę ją ištrinti.
- Bendrautume su jumis ir suteiktume jums naujienas, svarbius pranešimus (pasiūlymus ir reklamines akcijas) el. paštu, paštu, telefonu ar tekstiniu pranešimu/SMS. Kai naudojatės mūsų paslaugomis/produktais, galime atsiųsti jums pranešimą su „prisijungimu“ ir „slaptažodžiu“, kad galėtume pasiekti paslaugą/produktą ar programas.
Be to, mes galime atsiųsti jums klausimyną arba pakviesti jus pateikti atsiliepimą apie savo patirtį naudojantis mūsų paslaugomis/produktais ir kitu turiniu. Jei nenorite, kad su jumis susisiektume siųsdami mūsų pasiūlymus, akcijas ar naujienas, galite atsisakyti mūsų el. laiškų, teksto žinučių/SMS prenumeratų.
- Užkirstume kelią sukčiavimui (saugios ir patikimos paslaugos skatinimas).
Siekdami sukurti jums patikimą aplinką, mes galime naudoti asmens duomenis sukčiavimo ir kitos neteisėtos ar nepageidaujamos veiklos aptikimui ir prevencijai. Panašiai mes galime naudoti asmens duomenis rizikos įvertinimo ir saugumo tikslais, įskaitant vartotojų autentifikavimą. Tokiems tikslams mums gali tekti nutraukti tam tikras paslaugas arba atidėti paslaugų teikimą, kol baigsime įvertinimą.
Mes taip pat galime naudoti ir apdoroti jūsų informaciją ir turinį, naudodami skirtingas technologijas šiems tikslams:
Įgyvendinti naudojimo sąlygas arba privatumo politiką;
Susisiekti su jumis, kai manome, kad to reikia;
Nustatyti piktnaudžiavimą ir neteisėtą veiklą; aptikti ir užkirsti kelią neteisėtam pasisavinimui, pažeidimams, tapatybės vagystėms ir kitai neteisėtai veiklai bei piktnaudžiavimui paslaugomis ir (arba) produktais;
Tvarkyti gedimus ir sutrikimus;
Spręsti bet kokius ginčus ar bet kokio pobūdžio teisinius procesus tarp jūsų ir paslaugų ir (arba) produktų arba tarp jūsų ir kitų vartotojų ar trečiųjų šalių susijusių su paslaugomis ir (arba) produktais;
Tikslams, numatytiems šioje privatumo politikoje ir naudojimo sąlygose;
Padėti pagerinti mūsų paslaugų ir produktų saugą ir patikimumą. Tai apima saugumo rizikos, techninių problemų, galinčių pakenkti mums, mūsų vartotojams ar visuomenei, nustatymą, prevenciją ir reagavimą;
- Laikytumės norminių reikalavimų.
Pateikti asmens duomenys yra siunčiami ir saugomi saugiuose serveriuose, esančiuose Europos ekonominėje erdvėje pagal 2016 m. Balandžio 27 d. EUROPOS PARLAMENTO IR TARYBOS REGLAMENTĄ (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir laisvą tokių duomenų judėjimą.
- Tirtume, analizuotume, atnaujintume ar patobulintume mūsų teikiamas paslaugas.
Asmens duomenis taip pat naudojame analizės tikslais ir įvertinimui, kad suprastume, kaip naudojamos mūsų paslaugos. Tai yra dalis mūsų misijos tobulinti savo paslaugas ir gerinti vartotojo patirtį, tačiau taip pat gali būti naudojama testavimo tikslams, trikdžių šalinimui ir mūsų paslaugų/produktų bei turinio funkcionalumo ir kokybės gerinimui. Šiems analizės tikslams mes stengiamės naudoti tik pseudonimizuotus duomenis.
Mes taip pat galime stebėti ir įrašyti jūsų skambučius, kai naudojatės mūsų paslaugomis kokybės kontrolės tikslais (skambučių stebėjimas). Jei kreipsitės į mus, mes galime saugoti jūsų užklausos įrašą, kad padėtume išspręsti bet kokias problemas, su kuriomis galite susidurti.
Mes paprašysime jūsų sutikimo prieš naudodamiesi jūsų informacija tikslams, kurie nenumatyti šioje privatumo politikoje.
3. Kaip saugome ir prižiūrime duomenis
Mes laikomės pagrįstų procedūrų, skirtų užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie asmens duomenų ir piktnaudžiavimo jais.
Mes naudojame tinkamas veiklos sistemas ir procedūras, kad apsaugotume jūsų pateiktus asmens duomenis. Mes taip pat naudojame saugos procedūras ir techninius bei fizinius apribojimus, norėdami pasiekti ir naudoti asmeninius duomenis mūsų serveriuose. Tik įgaliotiems darbuotojams jų darbo metu leidžiama prieiti prie asmens duomenų.
Mes saugosime jūsų asmeninius duomenis tol, kol manysime, kad būtina suteikti galimybę naudotis mūsų paslaugomis/produktais, teikti jums paslaugas (įskaitant internetinės vartotojo paskyros palaikymą (jei ji sukurta)), laikytis galiojančių įstatymų, išspręsti ginčus su bet kuriomis šalimis ir kitais būdais, kad galėtume vykdyti savo veiklą, įskaitant aptikimą ir kelio užkirtimą sukčiavimui ar kitai neteisėtai veiklai. Visiems mūsų saugomiems asmens duomenims bus taikoma ši privatumo politika. Jei turite klausimų dėl tam tikrų jūsų asmens duomenų, kuriuos mes tvarkome, saugojimo laikotarpio, susisiekite su mumis naudodami žemiau pateiktą kontaktinę informaciją.
Mes apdorojame jūsų informaciją šioje politikoje aprašytais tikslais, remdamiesi šiais teisiniais pagrindais:
Su jūsų sutikimu
4. Informacijos atskleidimas
Pateiktą informaciją mes galime perduoti savo dukterinėms įmonėms ir (arba) tretiesiems asmenims, kurie gali būti už Europos ekonominės erdvės ribų ir kuriuos gali tvarkyti darbuotojai, dirbantys už Europos ekonominės erdvės ribų. Pateikdami informaciją svetainėje, jūs sutinkate su jos saugojimu, tvarkymu ir (arba) perdavimu. Retkarčiais galime įdarbinti kitas įmones ir asmenis, kad jie mūsų vardu vykdytų funkcijas, įskaitant paslaugų teikimą, rinkodaros pagalbą, duomenų analizę ir klientų aptarnavimą, kuriems gali prireikti prieigos prie jūsų asmeninės informacijos. Jei to reikalauja įstatymai, galime atskleisti informaciją reguliavimo institucijoms ar valdymo organams. Mes atskleidžiame asmens duomenis teisėsaugai tiek, kiek to reikalauja įstatymai arba yra griežtai būtini siekiant užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms ir sukčiavimui, jas išaiškinti ar patraukti baudžiamojon atsakomybėn, ar visą kitą, ką teisiškai privalome daryti. Mums gali prireikti papildomai atskleisti asmens duomenis kompetentingoms institucijoms, kad apsaugotume ir gintume savo teises ar nuosavybes ar mūsų verslo partnerių teises ir nuosavybes.
5. Slapukai
Slapukai leidžia analizuoti informacijos srautą reklamos tikslais ir geriau pritaikyti bei pagerinti jūsų naudojimąsi mūsų svetaine, saugojant jūsų asmenines nuostatas. Mes galime rinkti iš jūsų tokią informaciją, kaip IP adresas, įrenginio ID, naršyklės tipas, jūsų apsilankymo ir (arba) skambučio laikas ir (arba) trukmė, jūsų lankomi puslapiai internetinėje svetainėje, peržiūrėti puslapiai, naršymo informacija, operacinė sistema, interneto paslaugų teikėjas, operatorius, laiko žyma, ar atsakėte į skelbimą, nukreipiantį URL ir naudojamos funkcijos ar naudojama veikla svetainėje/programose ir kiti duomenys. Mes naudojame slapukus tam, kad patvirtintume svetainės lankytojų autentiškumą, teiktume jums personalizuotas paslaugas ir įgalintume srauto stebėjimą. Daugelis interneto naršyklių automatiškai priima slapukus ir panašias technologijas, tačiau, jei norite, galite pakeisti naršyklę, kad to išvengtumėte.
6. Jūsų teisės
Jūs turite teisę žinoti, kokią asmeninę informaciją turime apie jus, ištaisyti tos informacijos klaidas ir neleisti mums naudoti jūsų asmeninių duomenų rinkodaros tikslais.
Jūs galite paprašyti asmens duomenų, kuriuos turime apie jus, kopijų.
Tam tikrais atvejais taip pat galite paprašyti mūsų atsiųsti asmens duomenis, kuriuos suteikėte trečiajai šaliai.
Kai mes naudojame jūsų asmens duomenis remdamiesi jūsų sutikimu, jūs turite teisę bet kada atšaukti šį sutikimą pagal galiojančius įstatymus. Be to, kai tvarkome jūsų asmens duomenis, pagrįstus teisėtais ar viešaisiais interesais, jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų naudojami pagal galiojančius įstatymus.
Dėl bet kurio jūsų prašymo, susijusio su šia privatumo politika, ir naudojimosi savo teisėmis arba jei turite skundą, dėl papildomos informacijos galite susisiekti su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu el. paštu [email protected]
Jei nepritariate, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi remiantis teisėtais interesais ir atsisakymo mechanizmas jums nėra prieinamas tiesiogiai, galite susisiekti su mumis adresu [email protected]
7. Kontaktinė informacija
„ABC Mobile OÜ“ kontroliuoja asmens duomenų tvarkymą, kaip aprašoma šioje privatumo politikoje. ABC Mobile OÜ yra pagal Estijos įstatymus įsteigta įmonė, kurios registracijos numeris 14710834 ir buveinės adresas Harju maakond, Talinas, Peterburi tee 71-318, 11415, Estija.
Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos ar dėl mūsų asmens duomenų tvarkymo arba manote, kad naudojantis mūsų paslaugomis ir (arba) produktais buvo pažeistas jūsų privatumas, susisiekite su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu adresu [email protected] ir mes susisieksime su jumis.